התאמת עמדת נהיגה/הסעה ברכב נכה

בכדי לאפשר נהיגה או נסיעה נוחה ובטוחה מתוך כיסא הגלגלים, יש לעיתים, לבצע שינויים והתאמות בעמדת הנהיגה ו/או ההסעה. כאשר הנהג ו/או המוסע, גבוה במיוחד או במקרים בהם גג הרכב נמוך מידי, ניתן לבצע שינויים מבניים בפנים הרכב. ניתן לשנות  גובה ע"י הנמכת הרצפה או הגבהת גג הרכב בכדי לשפר את שדה הראייה של הנכה בזמן הנסיעה וכן בכדי להקל על הכניסה והיציאה מהרכב. השינוי ניתן לביצוע ברכבים מסוימים ויש לבדוק התאמה מראש.

כמו-כן, מותקנים מכלולים נוספים המיועדים לסייע ולהגן על הנהג כגון משענת ראש חשמלית שנועדה להגן על עורפו של הנהג הנכה, סוגי נועלים שונים לעגינת הכיסא בעמדה ועוד.

בהידרופיקס יודעים לבצע התאמה מלאה לצורכי הנכה ו"לתפור" רכב מושלם המותאם אישית עבורו.

לקריאה מעמיקה על כל אחת מן האפשרויות היכנסו למאמרים השונים תחת הקטגוריה של התאמת עמדת נהיגה/הסעה.

פרטים נוספים:

1 משענות ראש
2 הנמכת רצפה והגבהת גג

חדשות ועדכונים

שימו לב! שימו לב!

עמותת "נגישות ישראל" מחפשת מתנדבים לקמפיין בינלאומי שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנו למיגור תופעת עברייני חניות נכים למידע נוסף>>>

מונית נגישה - בכדי לעודד חברות הסעה ומוניות להפוך את המוניות לנגישות, המדינה מקלה משמעותית את עלות רכישת הרישיונות להפעלת מונית לאלו אשר ינגישו מוניות לאנשים עם מוגבלויות מידע נוסף>>>

מערכת הגו'סטיר תופסת תאוצה.

יותר ויותר נכים בוחרים לנהוג במערכת הג'ויסטיר.

לקוחות הידרופיקס עוברים לדור החדש של מערכות הנהיגה.

למידע נוסף>>>

חדש בהידרופיקס - רמפות ידניות בגדלים שונים לרכבים להסעת נכים ולמטרות נוספות

למידע נוסף>>>

שימו לב! עפ"י תיקון בהסכם הניידות שנכנס לתוקף באוגוסט 2013, מורשה נהיגה של מוגבל בניידות יכול להתגורר במרחק של עד 1.5 ק"מ  מביתו של המוגבל בניידות (במקום 500 מ' כפי שהיה עד כה)"