הנמכת רצפה והגבהת גג

הנמכות רצפה


הנמכות הרצפה מיועדות לנכים אשר גובהם מעל 135 ס"מ במצב ישיבה על כיסא הגלגלים. הנמכת הרצפה מאפשרת  כניסה ויציאה נוחים מהרכב ושדה ראיה רחב ותקין. במצב של כניסה לרכב לא מונמך, לעיתים גובה העיניים רואה את ריפוד גג הרכב ולא הדרך הנשקפת, והנמכת הרצפה משפרת את שדה הראייה.
הרצפה מונמכת בין 10-15 ס"מ בהתאם לסוג הרכב.
בהידרופיקס דואגים שכל שאר המכלולים ברכב לא ייפגעו בעקבות הנמכת הרצפה ומבודדים את הרצפה מפני חום ורעשים. הנמכת הרצפה הנעשית בהידרופיקס עומדת בתקנים המחמירים ביותר.
ניתן להנמיך רצפה ברכבי סוואנה (הנמכה מאקסימלית של 15 ס"מ), פולקסווגן T5, מיני-וואן קרייזלר, פורד אקונוליין, קאיה, קאדי להסעה ועוד.

>>>פולקסווגן קאדי 2016 מותאם להסעת נכים (מצויין למונית נגישה!)


הגבהת גג


הגבהת גג נעשית במקרים בהם  גג הרכב נמוך מדי ואינו מאפשר ביצוע מעבר של הנכה בתוך הרכב מכיסא הגלגלים למושב הרכב וכן, בכדי לאפשר טיפול או סיוע לנכה בשעת הסעה.
הגבהת הגג מגביהה את פנים הרכב בכ- 50 ס"מ.
לא ניתן לבצע הגבהת גג בכל סוגי הרכבים ויש להיוועץ לפני רכישת הרכב.

חדשות ועדכונים

שימו לב! שימו לב!

עמותת "נגישות ישראל" מחפשת מתנדבים לקמפיין בינלאומי שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנו למיגור תופעת עברייני חניות נכים למידע נוסף>>>

מונית נגישה - בכדי לעודד חברות הסעה ומוניות להפוך את המוניות לנגישות, המדינה מקלה משמעותית את עלות רכישת הרישיונות להפעלת מונית לאלו אשר ינגישו מוניות לאנשים עם מוגבלויות מידע נוסף>>>

מערכת הגו'סטיר תופסת תאוצה.

יותר ויותר נכים בוחרים לנהוג במערכת הג'ויסטיר.

לקוחות הידרופיקס עוברים לדור החדש של מערכות הנהיגה.

למידע נוסף>>>

חדש בהידרופיקס - רמפות ידניות בגדלים שונים לרכבים להסעת נכים ולמטרות נוספות

למידע נוסף>>>

שימו לב! עפ"י תיקון בהסכם הניידות שנכנס לתוקף באוגוסט 2013, מורשה נהיגה של מוגבל בניידות יכול להתגורר במרחק של עד 1.5 ק"מ  מביתו של המוגבל בניידות (במקום 500 מ' כפי שהיה עד כה)"