בסיסים חשמליים למושבים

בהידרופיקס מגוון רחב של מושבים חשמליים המאפשרים כניסה ויציאה נוחים וקלים מהרכב לאנשים בעלי מוגבלויות.

הידרופיקס מייבאת מושבים של החברות AUTOADAPT ,B&D ,BRAUN .

Brono

Autoadapt

B&D design and mobility

בקטגוריה זו קיים בסיס חשמלי 6 מצבים, 6WAY  , המותקן על המושב המקורי של הרכב וכן מושבים נשלפים עם בסיסים חשמליים או מכאניים מתכווננים ביניהם מושב טרני, , TURNEY מושב קארוני, CARONY ומושב איבו, EVO

בסיס  כיסא חשמלי מסתובב - 6way
מבית חברת :MPD
DESIGN  & MOBILITY PRODUCTS

בסיס כיסא  ה-  6 way (שישה מצבים), מיועד לאנשים הישובים על כיסא גלגלים אך מסוגלים לבצע מעברים מכיסא הגלגלים למושב הנהג. הבסיס נע אחורה וקדימה ומשנה גבהים בכדי להקל על המעבר.  
מתאים גם לכל סוגי הרכב שעברו הנמכת רצפה.
נפתח טלסקופית למרחק המאפשר מעבר חופשי מבלי להיתקל בכיסא הנוסע.

הכיסא מסתובב כולל ההדום לרגליים כך שהנכה יושב בנוחות כאשר רגליו מונחות על ההדום ויכול להסתובב בתנועה מלאה ונוחה.
ייחודי ל- 6 way מבית MPD, מערכת חרום המאפשרת הפעלה ידנית של הכיסא ויציאה קלה ובטוחה מהרכב במקרה של בעיה חשמלית.
ניתן להתקין את בסיס ה 6 way על מושבי הרכב המקוריים.
ניתן להסב מושב רכב מכני  למושב בהפעלה חשמלית המאפשר תזוזת הכיסא קדימה ואחורה וכן כיוון והטיית זווית שיפוע הכיסא לפי הצורך.

 

 

מושב טרני TURNEY
מבית חברת AUTOADAPT

המושב הטרני מותקן ברכבים המיועדים להסעת נכה, ומאפשר כניסה ויציאה נוחים מהרכב . המושב מהווה פתרון חלופי להתקנת מעלית ברכב.
המושב מורכב מ- 3 חלקים:
1.) בסיס חשמלי המותקן ברכב
2.) מושב נשלף
3.) בסיס גלגלים (כדוגמת כיסא גלגלים).
הבסיס החשמלי המותקן ברכב, מותקן בעמדת הסעה קדמית או מאחורי הנוסע הקדמי (תלוי בסוג הרכב). הבסיס יכול להסתובב פנימה והחוצה לרכב וכן יכול לנוע מעלה ומטה. כאשר המושב הנשלף מחובר לבסיס החשמלי, הוא משמש כמושב ברכב, וכאשר הוא מחובר לבסיס הגלגלים, הוא משמש ככיסא גלגלים לכל דבר.  שליפתו וחיבורו של המושב, קלה, מהירה ובטוחה ונעשית כשהנכה ישוב על המושב הנשלף ואין צורך בהרמתו או העברתו למושב אחר, הוא עובר מבסיס הגלגלים לבסיס החשמלי הקבוע ברכב מבלי להתרומם מהמושב כלל!!!  את בסיס הגלגלים ניתן לאחסן בתא המטען ולצאת לדרך. נסיעה טובה!
המושב הטרני מיועד לרכבים גבוהים דוגמת רכבי מיני-וואן וג'יפים.
http://www.autoadapt.com/produkter/inurbil/produkter/turny.htm
למעוניינים במושב טרני -  חשוב לבדוק התאמת המושב לסוג הרכב הקיים, ואם אתם לפני רכישת רכב חדש – חשוב לבדוק את מידת ההתאמה של המושב לרכב החדש.

מושב EVO
חדש   מבית חברת  AUTOADAPT

מושב ה- EVO ,  כמו  מושב הטרני המותקן ברכבים המיועדים להסעת נכה, מאפשר כניסה ויציאה נוחים מהרכב ומהווה פתרון חלופי להתקנת מעלית ברכב.  היתרונות הבולטים של מושב ה- EVO הם שניתן לכוונן את המושב קדימה ואחורה בעמדת ההסעה באופן חשמלי, כמו כן ניתן להטות את משענת הגב אחורנית וכן ניתן ליצור התאמה יותר מדויקת ואישית של הכניסה והיציאה מהרכב בהתאם למוגבלות בזכות מנגנון תכנות חכם המותקן במושב. יתרון נוסף של מושב ה- EVO  שניתן להתקינו בגוון רחב יותר של רכבים.

מושב קרוני CARONY   
מבית חברת

AUTOADAPT

המושב הקרוני מותקן ברכבים פרטיים המיועדים להסעת נכים, ומאפשר כניסה ויציאה נוחים מהרכב בגלל הבסיס המסתובב שלו. המושב  מהווה פתרון חלופי להתקנת מעלון גג וכן לנכים הישובים על כיסאות גלגלים המעוניינים ברכב פרטי אך אינם מסוגלים או רוצים לבצע מעבר ממושב למושב .

המושב מורכב מ- 3 חלקים:
1.) בסיס המותקן ברכב (ניתן להזמין במיוחד, מראש, עם מנגנון הפעלה חשמלי)
2.) מושב נשלף
3.) בסיס גלגלים (כדוגמת כיסא גלגלים).
הבסיס  המותקן ברכב  ממוקם בעמדת הנוסע הקדמי. הבסיס יכול להסתובב פנימה והחוצה מהרכב. כאשר המושב הנשלף מחובר אליו, הוא משמש כמושב ברכב (ניתן לכוון את משענת הגב, אין לו אפשרות לנוע מעלה ומטה כמו במושב הטרני), וכאשר הוא מחובר לבסיס הגלגלים, הוא משמש ככיסא גלגלים לכל דבר.
שליפתו וחיבורו של המושב קלה, מהירה ובטוחה  ומתבצעת תוך כדי כך  שהנכה ישוב על המושב הנשלף ואין צורך בהעברתו ממושב למושב.  את בסיס הגלגלים ניתן לאחסן בתא המטען ולצאת לדרך. נסיעה טובה!
למעוניינים במושב טרני -  חשוב לבדוק התאמת המושב לסוג הרכב הקיים, ואם אתם לפני רכישת רכב חדש – חשוב לבדוק את מידת ההתאמה של המושב לרכב החדש.

גלריית תמונות

חדשות ועדכונים

שימו לב! שימו לב!

עמותת "נגישות ישראל" מחפשת מתנדבים לקמפיין בינלאומי שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנו למיגור תופעת עברייני חניות נכים למידע נוסף>>>

מונית נגישה - בכדי לעודד חברות הסעה ומוניות להפוך את המוניות לנגישות, המדינה מקלה משמעותית את עלות רכישת הרישיונות להפעלת מונית לאלו אשר ינגישו מוניות לאנשים עם מוגבלויות מידע נוסף>>>

מערכת הגו'סטיר תופסת תאוצה.

יותר ויותר נכים בוחרים לנהוג במערכת הג'ויסטיר.

לקוחות הידרופיקס עוברים לדור החדש של מערכות הנהיגה.

למידע נוסף>>>

חדש בהידרופיקס - רמפות ידניות בגדלים שונים לרכבים להסעת נכים ולמטרות נוספות

למידע נוסף>>>

שימו לב! עפ"י תיקון בהסכם הניידות שנכנס לתוקף באוגוסט 2013, מורשה נהיגה של מוגבל בניידות יכול להתגורר במרחק של עד 1.5 ק"מ  מביתו של המוגבל בניידות (במקום 500 מ' כפי שהיה עד כה)"