רכבי הסעת נכים לחברות וארגונים | רכבים לחברות הסעה


אנו מבצעים התקנה של רכבי הסעה  לנכים עבור חברות הסעה, עיריות,  ארגונים, עמותות ומלכ"רים, מוסדות חינוך, מוסדות רפואיים וחברות מוניות.
ההתקנות מבוצעות במגוון רחב של רכבים – מרכבים קטנים יחסית, כמו פולקסווגן קאדי ארוכה עבור חברות מוניות המעוניינות להסיע נכים היושבים על כסאות גלגלים, ועד לרכבים בינוניים וגדולים  כמו המרצדס ספרינטר, פורד טרנזיט, שברולט סוואנה, פולקסוואגן טרנספורטר וכד'.
אנו מציעים מגוון רחב של התקנות: התקנות של מעליות ברכב ואמצעי עיגון ובטיחות (נועלים וחגורות בטיחות לכל נוסע בכסא גלגלים), התקנות מלאות לרכבים, הכוללות דיפונים מלאים, הנמכות רצפה והגבהות גג, מעליות, מושבים לנוסעים שאינם יושבים על כסא גלגלים,  מערכות שמע מתוחכמות, מערכות התראה לנסיעה אחורנית וכד'.
ההתקנה איכותית ובטוחה ובמבצעים חסרי תקדים!!!

חדש בהידרופיקס - פולקסווגן קאדי מותאם להסעת נכים. לפרטים נוספים >>>>

לקבלת מידע התקשר לטלפון מספר:  03-9243535.

Click to enlarge image p1878odq3fj0aju91hu711961qtg4.jpg

רכבי הסעת נכים לחברות וארגונים

 

עכשיו בהידרופיקס!  רמפות ידניות לאבזור רכב להסעת נכים בעלות משתלמת במיוחד!!!

חדשות ועדכונים

שימו לב! שימו לב!

עמותת "נגישות ישראל" מחפשת מתנדבים לקמפיין בינלאומי שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנו למיגור תופעת עברייני חניות נכים למידע נוסף>>>

מונית נגישה - בכדי לעודד חברות הסעה ומוניות להפוך את המוניות לנגישות, המדינה מקלה משמעותית את עלות רכישת הרישיונות להפעלת מונית לאלו אשר ינגישו מוניות לאנשים עם מוגבלויות מידע נוסף>>>

מערכת הגו'סטיר תופסת תאוצה.

יותר ויותר נכים בוחרים לנהוג במערכת הג'ויסטיר.

לקוחות הידרופיקס עוברים לדור החדש של מערכות הנהיגה.

למידע נוסף>>>

חדש בהידרופיקס - רמפות ידניות בגדלים שונים לרכבים להסעת נכים ולמטרות נוספות

למידע נוסף>>>

שימו לב! עפ"י תיקון בהסכם הניידות שנכנס לתוקף באוגוסט 2013, מורשה נהיגה של מוגבל בניידות יכול להתגורר במרחק של עד 1.5 ק"מ  מביתו של המוגבל בניידות (במקום 500 מ' כפי שהיה עד כה)"