רכבי שטח לנכים

לקוחות רבים שלנו, מוגבלים בניידות, מוכיחים לנו  כל פעם מחדש שאין טעם לוותר על חוויית הנהיגה או הנסיעה בשטח.

במידת הצורך, הכניסה לרכב השטח הגבוה מתאפשרת בעזרת אביזר הנקרא מרימון, המסייע בהרמת הנכה מגובה כסא הגלגלים לגובה מושב הרכב. על הנכה לבצע מעבר מכסא הגלגלים אל מושב המרימון,  ומשם הוא עולה לגובה מושב הנהג או הנוסע. לקריאה נוספת על פעולת המרימון לחצו כאן.

לעיתים, נכים עם ידיים חזקות לא נזקקים למרימון, אלא מניפים עצמם מכסא הגלגלים לתוך הרכב, ונעזרים אך ורק בידיות אחיזה המותקנות ברכב במיקום הנוח והמתאים ביותר עבורם.

את כסא הגלגלים ניתן לאחסן במעלון הגג, המותקן על גג הרכב וניתן להתקנה על כל רכב שטח,  או לאחסנו בעזרת מנוף בתא המטען של הרכב, בהתאם למידותיו של תא המטען.

לקריאה נוספת על מעלון הגג לחצו כאן. לקריאה נוספת על פעולת המנוף לחצו כאן.

כמובן שכל באביזרים הקשורים להגבלות הנהיגה, כמו מנגנון יד מלא, דוושת תאוצה לרגל שמאל ואפילו מערכות נהיגה  חשמליות, יכולים להיות מותקנים ברכבי השטח.

גם נכים שאינם נוהגים בעצמם יכולים ליהנות מחווית הישיבה בקדמת הרכב. מושב נשלף מיוחד (מסוג איבו), המותקן במקום מושב הנוסע הקדמי ברכב (ליד הנהג)  מאפשר את כניסת הנכה לתוך הרכב בנוחיות ובביטחון.

לקריאה נוספת על מושב האיבו לחצו כאן.

חדשות ועדכונים

שימו לב! שימו לב!

עמותת "נגישות ישראל" מחפשת מתנדבים לקמפיין בינלאומי שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנו למיגור תופעת עברייני חניות נכים למידע נוסף>>>

מונית נגישה - בכדי לעודד חברות הסעה ומוניות להפוך את המוניות לנגישות, המדינה מקלה משמעותית את עלות רכישת הרישיונות להפעלת מונית לאלו אשר ינגישו מוניות לאנשים עם מוגבלויות מידע נוסף>>>

מערכת הגו'סטיר תופסת תאוצה.

יותר ויותר נכים בוחרים לנהוג במערכת הג'ויסטיר.

לקוחות הידרופיקס עוברים לדור החדש של מערכות הנהיגה.

למידע נוסף>>>

חדש בהידרופיקס - רמפות ידניות בגדלים שונים לרכבים להסעת נכים ולמטרות נוספות

למידע נוסף>>>

שימו לב! עפ"י תיקון בהסכם הניידות שנכנס לתוקף באוגוסט 2013, מורשה נהיגה של מוגבל בניידות יכול להתגורר במרחק של עד 1.5 ק"מ  מביתו של המוגבל בניידות (במקום 500 מ' כפי שהיה עד כה)"