חשיבות הייעוץ וההכוונה

בזכות הניסיון העשיר והידע הרב של חברת הידרופיקס בתחום הניידות, החברה מספקת ללקוחותיה ייעוץ והכוונה וכן את מלוא המידע לגבי זכויותיהם והדרכים לממש אותן, מתוך מודעות, הכרה והבנת הקשיים הנערמים בדרכם וכחלק בלתי נפרד מהשירות המקצועי שלה.

הלקוח מקבל ייעוץ  מהרגע שבו נוצר הקשר עם החברה וזוכה להדרכה וליווי צמוד.אנו מתמקדים בהבנה וגיבוש הצרכים האישיים של הלקוח, בכדי ליצור התאמה מושלמת בין הצרכים האישיים של כל נכה למוצר המוגמר שיוכן עבורו.    במקביל אנו בונים תוכנית לתהליך ממוקד ומכוון מטרה שבסופו יגיע הנכה לכדי מימוש מלא של הצרכים והזכויות המגיעים לו.

הידרופיקס עושה מאמצים ליידע את אוכלוסיית המוגבלים בניידות בפורומים שונים, על מנת לפתוח בפניהם אפשרויות שלעיתים קרובות הם אינם מודעים לקיומן או מוצאים קושי ביישומן, וללוות אותם צעד-צעד  מההתחלה.

המעורבות שלנו יחד עם הנכה ומשפחתו בשלבים הראשונים והקריטיים בתהליך מול הממסד, מקצרת באופן משמעותי את התהליך, הודות לידע והניסיון הרב שצברנו.

צוות הידרופיקס ישמח לסייע לכל אחד ואחת ולהביא יותר ויותר נכים למימוש זכויותיהם לנגישות ואיכות חיים טובה, ולהתאים עבורכם רכב ואבזור המתאימים לצורכיכם האישיים באופן מושלם.

לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישה לקבלת ייעוץ ראשוני חינם וללא התחייבות,  אנא מלאו את פרטיכם בצור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי, או התקשרו 03-9243535

 

ייעוץ והכוונת נכים בבחירת פתרונות תחבורה

חדשות ועדכונים

שימו לב! שימו לב!

עמותת "נגישות ישראל" מחפשת מתנדבים לקמפיין בינלאומי שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנו למיגור תופעת עברייני חניות נכים למידע נוסף>>>

מונית נגישה - בכדי לעודד חברות הסעה ומוניות להפוך את המוניות לנגישות, המדינה מקלה משמעותית את עלות רכישת הרישיונות להפעלת מונית לאלו אשר ינגישו מוניות לאנשים עם מוגבלויות מידע נוסף>>>

מערכת הגו'סטיר תופסת תאוצה.

יותר ויותר נכים בוחרים לנהוג במערכת הג'ויסטיר.

לקוחות הידרופיקס עוברים לדור החדש של מערכות הנהיגה.

למידע נוסף>>>

חדש בהידרופיקס - רמפות ידניות בגדלים שונים לרכבים להסעת נכים ולמטרות נוספות

למידע נוסף>>>

שימו לב! עפ"י תיקון בהסכם הניידות שנכנס לתוקף באוגוסט 2013, מורשה נהיגה של מוגבל בניידות יכול להתגורר במרחק של עד 1.5 ק"מ  מביתו של המוגבל בניידות (במקום 500 מ' כפי שהיה עד כה)"