התאמת רכב לכסאות נכים

גרסת הדפסה PDF

הידעתם שבעזרת הציוד הנכון, גם נכים יכולים לנהל אורח חיים תקין לחלוטין, וללא כל הפרעות? העניין החשוב זה פשוט לוודא שבוחרים לעשות כל מה שצריך בכדי שאיכות החיים שלכם יוכלו לענות על הציפיות שלכם. בעידן של היום זה לא משהו שאמור להיות קשה מידי, ואתם רק צריכים לשים לב שאתם בוחרים נכון.

אם אתם מתעניינים בנושא של התאמת הרכב לכסאות גלגלים, אז יהיה כדאי לכם לדעת שמדובר בתהליך נפוץ למדי, שאתם יכולים לעשות אותו תוך זמן קצר בעזרתם של אנשי מקצוע שמתמחים בעבודה מהסוג הזה. כך שאם אתם רוצים ללכת על האופציה הזו, לא אמורה להיות לכם שום בעיה לממשה.

מתאימים את הרכב לדרישות שלכם

במקום לחיות בצורה שלא נוחה לכם, אתם יכולים לעשות את השינויים הקטנים האלה, כמו התאמת הרכב לכיסא הגלגלים שלכם, ובכך להרגיש הרבה יותר בנוח עם כל דבר שאתם בוחרים לעשות. כך שאתם רק צריכים לוודא שאתם לא מתפשרים על ההחלטות שלכם ועושים כל מה שאתם יכולים על מנת שתוכלו להיות מרוצים בסופו של דבר. מדובר פה באיכות החיים שלכם בסופו של דבר וחבל שתזניחו את הנושא הזה, שכן מגיע לכם הטוב ביותר.

מתאימים את הרכב לכסא הגלגלים

בכדי שאתם תוכלו להכניס את כיסא הגלגלים שלכם אל תוך הרכב, תצטרך להתבצע התאמה מסוימת. ההתאמה הזו יכולה להתבצע על ידי גורמי מקצוע שמבינים בעולם הרכב וכיסאות הגלגלים. אתם רק צריכים לוודא שאתם בוחרים בשירותיהם של האנשים הנכונים, כך שיוכלו לעשות את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר ולדאוג לכך שאתם תוכלו להיות מרוצים בסופו של דבר.

תחליטו לפנות אך ורק אל גורמים מנוסים ובעלי ניסיון רב, שכן רק כך אתם תוכלו לעשות שימוש ברכב שלכם ולנהוג בו ללא כל בעיה. תזכרו שאם רק תשכילו לפנות אל החברה הנכונה, אתם תוכלו לראות איך יתאפשר לכם לנהל את החיים שלכם בצורה הרבה יותר שוטפת, וזאת כאשר אתם תוכלו לנהוג ממקום למקום עם כיסא הגלגלים שלכם ללא שום בעיה.

כסאות גלגלים ממונעים – לא מתפשרים על איכות

אם אתם רוצים לנוע בקלות מקסימאלית, אז בעזרת כסאות גלגלים ממונעים הכול יהפוך להרבה יותר פשוט בעבורכם. כמובן שהעלויות שתצטרכו לשאת בהן יהיו הרבה יותר גבוהות, אבל לצד זאת עליכם לזכור שמדובר פה באיכות החיים שלכם, והרי שאם אתם רוצים לחיות חיים נוחים שיענו על הציפיות שלכם, זה משהו שפשוט לא יהיה כדאי לכם להזניח.

תגדירו את המטרות שלכם בצורה הברורה ביותר ותחליטו מה אתם רוצים לעשות בדיוק על מנת לנוע בקלות ובנוחות ממקום למקום. שימוש בכסא גלגלים מתאים זה ללא ספק דבר שיכול לחולל הבדל דרמטי באיכות החיים שלכם

 

חדשות ועדכונים

שימו לב! שימו לב!

עמותת "נגישות ישראל" מחפשת מתנדבים לקמפיין בינלאומי שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנו למיגור תופעת עברייני חניות נכים למידע נוסף>>>

מונית נגישה - בכדי לעודד חברות הסעה ומוניות להפוך את המוניות לנגישות, המדינה מקלה משמעותית את עלות רכישת הרישיונות להפעלת מונית לאלו אשר ינגישו מוניות לאנשים עם מוגבלויות מידע נוסף>>>

מערכת הגו'סטיר תופסת תאוצה.

יותר ויותר נכים בוחרים לנהוג במערכת הג'ויסטיר.

לקוחות הידרופיקס עוברים לדור החדש של מערכות הנהיגה.

למידע נוסף>>>

חדש בהידרופיקס - רמפות ידניות בגדלים שונים לרכבים להסעת נכים ולמטרות נוספות

למידע נוסף>>>

שימו לב! עפ"י תיקון בהסכם הניידות שנכנס לתוקף באוגוסט 2013, מורשה נהיגה של מוגבל בניידות יכול להתגורר במרחק של עד 1.5 ק"מ  מביתו של המוגבל בניידות (במקום 500 מ' כפי שהיה עד כה)"