מעלית צדית לרכב נכה - סיטרואן ג'אמפי, יונדאי 800

גרסת הדפסה PDF

חדש ובלעדי בהידרופיקס! מעלית צדית ברכבי סיטרואן ג'מפי ויונדאי I800 .

עד היום ניתן היה להתקין מעלית לכניסת נכה עם כיסא גלגלים לתוך הרכב, רק בדלת האחורית.

הידרופיקס הראשונה והיחידה בינתיים שהצליחה להתקין מעליות בדלת הצדדית.

היתרונות הבולטים במעלית מהצד הם רבים. המעלית הצדית מאפשרת כניסה ויציאה נוחים יותר. היא מאפשרת לנכה ישוב על כיסא גלגלים, לשבת בחלק קדמי יותר של הרכב ולא מאחור באזור המשמש לרוב כאזור האחסון ברכב ומפנה את חלקו האחורי למטרתו המקורית. ניתן לנצל טוב יותר את  המרחב הפנימי ולערוך סידור אופטימלי של מיקומי הספסלים ברכב. הנכה יכול לשבת בכיסא הגלגלים מאחורי הנהג וזה מאפשר התקנת מושבים מאחור ללא קיפולם וכן מאפשר יותר מקומות ישיבה רגילים. הכניסה מהדלת הצדדית, מאפשר ישיבה באזור בו יש שדה ראייה טוב יותר של הדרך המשפר את חווית הנסיעה. מיקום המעלית מאחור, כפי שנעשה עד עכשיו, הגביל מאוד במציאת מקומות חנייה מתאימים ולכן הפתרון החדש מקל ביותר ומגדיל את אפשרויות חניית הרכב. המעלית נפתחת למדרכה ולא לכביש, כפי שקורה כאשר המעלית מותקנת מאחור ואז הנכה נאלץ גם לרדת לכביש ולסכן את עצמו וגם להחנות רק במקום שיש בקרבתו שיפוע שניתן לעלות עליו למדרכה. הכניסה והיציאה של הנכה נוחים ובטוחים יותר כאשר המעלית היא צדית. ניתן  להזמין את הרכב עם מושב בודד או כפול ליד הנהג.

הידרופיקס שוקדת על עמדת הסעה קדמית (שהנכה יוכל לשבת ליד הנהג בכיסא הגלגלים שלו)ברכב מסוג סיטרואן ג'מפי. פרטים על כך יפורסמו בהמשך. ניתן להזמין את הסיטרואן במגוון דגמים- קצר, בינוני, ארוך, גבוה ונמוך. הסיטרואן יכולה לשמש גם כרכב לנהיגת נכה וניתן להזמינה עם תיבת הילוכים אוטומטית.

את היונדאי I800  ניתן להזמין עם דלתות הזזה משני הצדדים.

תמונות להמחשה:

הרכבים מגיעים להידרופיקס ללא חלונות, ללא רצפת עץ, ללא חיפוי דפנות וללא מזגן. בהידרופיקס מאבזרים את הרכב במסגרת חבילת האבזור הממומנת ע"י הביטוח הלאומי לפי הפירוט הבא: חיפוי דפנות הרכב, התקנת חלונות, רצפת עץ, מזגן אחורי, מושב למלווה, מעלית ואבזור לנעילה ועגינת כיסא הגלגלים בעמדת ההסעה.

הידרופיקס בוחנת אפשרויות נוספות לרכבים בטווחי מחירים נוחים אשר יוכלו לשמש לנהיגה עצמית של נכים הנוהגים מכיסא הגלגלים שלהם.

 

לפרטים נוספים ולבדיקת התאמה אישית, התקשרו עכשיו !

ל- 03-9243535

או השאירו פרטים כאן ואנו נחזור אליכם

חדשות ועדכונים

שימו לב! שימו לב!

עמותת "נגישות ישראל" מחפשת מתנדבים לקמפיין בינלאומי שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנו למיגור תופעת עברייני חניות נכים למידע נוסף>>>

מונית נגישה - בכדי לעודד חברות הסעה ומוניות להפוך את המוניות לנגישות, המדינה מקלה משמעותית את עלות רכישת הרישיונות להפעלת מונית לאלו אשר ינגישו מוניות לאנשים עם מוגבלויות מידע נוסף>>>

מערכת הגו'סטיר תופסת תאוצה.

יותר ויותר נכים בוחרים לנהוג במערכת הג'ויסטיר.

לקוחות הידרופיקס עוברים לדור החדש של מערכות הנהיגה.

למידע נוסף>>>

חדש בהידרופיקס - רמפות ידניות בגדלים שונים לרכבים להסעת נכים ולמטרות נוספות

למידע נוסף>>>

שימו לב! עפ"י תיקון בהסכם הניידות שנכנס לתוקף באוגוסט 2013, מורשה נהיגה של מוגבל בניידות יכול להתגורר במרחק של עד 1.5 ק"מ  מביתו של המוגבל בניידות (במקום 500 מ' כפי שהיה עד כה)"