מונית לנכים - מונית נגישה

גרסת הדפסה PDF

חדש! במסגרת תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, יצאה תקנה חדשה הנקראת: "מונית נגישה".

בכדי לעודד חברות הסעה ומוניות להכניס למערך גם מונית לנכים, המדינה מקלה משמעותית את עלות רכישת הרישיונות להפעלת מונית לאלו אשר ינגישו מוניות לאנשים עם מוגבלויות עפ"י סעיפי התקנה החדשה. התקנה יצאה בהתייעצות עם נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות ועם ארגונים העוסקים בקידום זכויותיהם של אנשים עם מוגבלות, בהסכמת שר האוצר לפי סעיף 19סז לחוק, ובאישור ועדת העבודה הרווחה והבריאות של הכנסת.

הידרופיקס, אשר פועלת לאורך כל הדרך לקידום המודעות לנגישות ותמיד ראשונה להתאים עצמה לשינויים ולמגמות חדשות בארץ ובעולם, כבר מוסמכת ומורשה ע"י הגורמים הרשמיים לביצוע ההנגשה בהתאם לתקנה החדשה ושמחה להציג, לראשונה בארץ, מונית לנכים שהותאמה לאנשים בעלי מוגבלות בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות. בהידרופיקס הונגשו לא מכבר מספר מוניות במסגרת התקנה החדשה וההזמנות ממשיכות לזרום. אנו מברכים על התקנה ועל ההיענות של בעלי המוניות.

חדש בהידרופיקס: פולקסווגן קאדי 2016 מותאם להסעת נכים לחצו לפרטים>>>

 

מונית נגישה לנכים

 

מונית לנכים

מונית מונגשת

חדשות ועדכונים

שימו לב! שימו לב!

עמותת "נגישות ישראל" מחפשת מתנדבים לקמפיין בינלאומי שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנו למיגור תופעת עברייני חניות נכים למידע נוסף>>>

מונית נגישה - בכדי לעודד חברות הסעה ומוניות להפוך את המוניות לנגישות, המדינה מקלה משמעותית את עלות רכישת הרישיונות להפעלת מונית לאלו אשר ינגישו מוניות לאנשים עם מוגבלויות מידע נוסף>>>

מערכת הגו'סטיר תופסת תאוצה.

יותר ויותר נכים בוחרים לנהוג במערכת הג'ויסטיר.

לקוחות הידרופיקס עוברים לדור החדש של מערכות הנהיגה.

למידע נוסף>>>

חדש בהידרופיקס - רמפות ידניות בגדלים שונים לרכבים להסעת נכים ולמטרות נוספות

למידע נוסף>>>

שימו לב! עפ"י תיקון בהסכם הניידות שנכנס לתוקף באוגוסט 2013, מורשה נהיגה של מוגבל בניידות יכול להתגורר במרחק של עד 1.5 ק"מ  מביתו של המוגבל בניידות (במקום 500 מ' כפי שהיה עד כה)"