לקוחות מספרים

 

 

 


 

 


 

7.2.16

 

לכבוד

הידרופיקס

א.ג.נ.,

ברצוני להודות לכם על האבזור הנהדר שבצעתם לרכבי. הוא בוצע באחריות רבה תוך הקפדה ושמירה על מקצוענות ללא פשרות והתחשבות בכל פרט.

אחד הדברים הכי חשובים לי כלקוחה הוא מתן השירות.

מן הרגע הראשון שבו הגיע אבי צפדיה לביתי לשם מתן הצעת מחיר,  ועד היום חודש וחצי לאחר אספקת הרכב, השירות  שאני מקבלת מאבי הןא מעולה.

הוא תמיד נכון לכל שאלה,ומתן מענה בזמן אמת .

ברצוני לציין גם את שאר עובדי החברה על השירות המעולה שקבלתי מהם, וההדרכה המצויינת שקבלתי מהם ביום קבלת הרכב.

יישר כח!

 

אמר שייקספיר-

הכתר שלי נמצא בליבי ולא על ראשי. הוא אינו משובץ יהלומים ואבני חן ואי אפשר לראותו . הכתר שלי נקרא שביעות רצון וזהו כתר שרק לעתים רחוקות נהנים ממנו מלכים".

 

תודה מכל הלב,

משפחת נחמה

 


 

 

 


 

 


 

 


 

 

המלצות


המלצה


 

 


 

"כשהידרופיקס בשטח לא צריך להיות במתח" זו לא רק אמרה זו מציאות קיימת!!! בתאריך 18.2.10 בשעות הלילה 21:00-22:00 בלוד המעלון גג לכסא גלגלים ברכבי נתקע מחוץ לרכב במצב פתוח בולט 1 מטר מצידו השמאלי של הרכב מבלי יכולת לסגור גם את הדלת ולנסוע משם מחשש לסיכון התנועה, עם מטען חורג. בצר לי פניתי טלפונית להידרופיקס מערכות נהיגה, להפתעתי ענו לי מעבר לקו ושאלו לבעייתי, מכאן ואילך השתלשלו הדברים במהירות הבזק- שיחה עם אלי מנהל העבודה תוך 15 דקות והופיע למקום טכנאי מטעם הידרופיקס ארקדי אשר נתן לי שירות במקום וחילץ אותי מהתקלה תוך זמן קצר. על זה נאמר "מלאכים משמיים" אשר דואגים לנו, נוחתים משומקום בכל שעה, מבצעים שירות קודש כדי שאנו נוכל לצאת מהבית בידיעה שיש מי שדואג לנו. "

מצא משה- רעננה.


"כלקוח הידרופיקס אני רוצה לציין את היחס המסור של כל אנשי החברה. מהמפגש הראשון עם דני, מנכ"ל הידרופיקס, לאורך כל תקופת האבזור וההתאמה האישית והן בליווי בהמשך הדרך. הנכונות לעזור בכל שאלה ובקשה והכי חשוב הדגש על בטחונו של הנהג. יישר כוח על היחס, השירות, האמינות והמקצועיות."

אלון אסיף.


בהידרופיקס שרות, זו פקודה, לקוח מרוצה, זו ה-משימה, פתרון בעיה זו ה-מטרה. אצלנו זו הפעם השנייה, שבה זכינו להזמין ולהינות ממצוינות תפקודה של חבורת הידרופיקס המעולה.התענוג מתחיל ברונה שמשרה רגיעה ועושה את הרכישה והאבזור כל כך פשוטה. ממשיך בענבר והדס המקלות על המלאכה, עוזרות בניירת ובבירוקרטיה המורכבת והרבה וכאן נכנס אלי הגדול מכולם לתמונה, כל בקשה, בעיה או מצוקה, נתקלת בחיוך של הבנה ומידית באה על פתרונה. חיים, מישה, ולדימיר, ארקדי, זוהר ועוד.... צוות המופלאים, בונים, יוצרים וממשים, והתוצאה רכב מאובזר, שלך בדיוק מתאים. מעל כולם ניצב בעין בוחנת ובדאגה, דני הבעלים, שהוא הוא המכוון המנצח והמגשים. לפתע אתה מרגיש שזו לא חברה, זו בעצם משפחה שמטרתה, לגרום לך הנאה לניידות נוחה ומהרכישה.

קראוזה לבנה ויהודה- רעננה


הצוות המוביל בעולם!!! ל"רומן" שלי עם צוות הידרופיקס יש רקורד של שנים. הם "המושיע" שלי ביום ובליל ולכן האימרה" "כשהידרופיקס בשטח לא צריך להיות במתח" נוטעת בי ביטחון ורוגע... התכונה הדומיננטית שלהם היא הרגשת הביתיות שהם משרים. לאורק כל האמור – המילים לא יוכלו לתאר את ההערכה שאני רוכשת אליהם. ובכל זאת, הרי בלי מילים אי אפשר-לכן, אני מודה ליושב במרומים על כי פגשתי אנשים-במלא מובן המילה, שבזכותם אני מרגישה כאחד האדם. אנשים עם לב שהמוטו שלהם הוא: יעילות, חריצות, סבלנות, הבנה והעיקר הרצון לבוא לקראת ומעל לכל החיוך. מי ייתן וכל חברה תתברך בצוות כה מיוחד כמוהם אזי- עולמנו היה נראה אחרת.... שימשיכו להצליח כי ההצלחה שלהם היא הרווח שלנו. וכן שימשיכו להוות דוגמא ומופת לכל המגזרים בארץ ובעולם.

יפה וילנסקי- אשדוד.


שמי ליאור עמיחי, וב6 השנים האחרונות אני לקוחה מרוצה של חברת הידרופיקס, ואני רוצה להמליץ עליה בחוםמכמה סיבות: קודם כל, ואולי החשוב מכל, זה הצוות. האנשים שעובדים במוסך הידרופיקס הם אנשים שעובדים קודם כל מהלב. הם אפילו גורמים לכל "חווית המוסך" שיכולה בקלות להיות דבר "טראומטי" ומתיש לחוויה נעימה ושתמיד נחמד לחזור. בנוסף- המקצועיות ללא פשרות. צוות הידרופיקס הוא צוות שיודע ואוהב את עבודתו ויצא מגדרו כדי למצוא פתרונות לכל מגבלה כדי שחווית הנהיגה תהיה הפשוטה והמותאמת ביותר לצרכים שלך. ןלבסוף, השירות והיחס האישי, שאני יודעת שבכל מצב אוכל לסמוך על הצוות של הידרופיקס שיעזור לי במהירות האפשרית ועוד עם חיוך! מצפה לעוד שנים רבות של עבודה משותפת לכל צוות הידרופיקס- תודה רבה!!!!!!!!

ליאור עמיחי – תל אביב.


בהידרופיקס מקבלים שרות עד הבית, עם המון התחשבות והבנה לצרכי הנכה. עזרה במילוי טפסים מול ביטוח לאומי. יעוץ בבחירת רכב ובמציאת פתרונות בתחום האבזור (עד כמה שניתן). שחרור הרכב מהמכס וכל הטיפול מול משרד הרישוי. הידרופיקס, זה לא עוד חברת אבזור... הידרופיקס זה משפחה ! סימה הולצשטיין מרמת גן.


לאחר בדיקה וחיפוש הגעתי להידרופיקס כבר בתחילה ראיתי את המוטו שמלווה את החברה ומגלם בתוכו כל שאני כלקוח רוצה וצריך אמינות ,יצירתיות, שרות מעל ומעבר והחשוב ביותר יחס אישי וליוי צמוד לאורך כל תהליך האיבזור . התכנון הקפדני ורמת עבודה והגימור הגבוהים גורמים לאנשים לשאול אותי "את כל זה עשו במפעל של הרכב בחו"ל ?" הפנים אומרות הכול כשאני משיב לא, הכול נעשה כאן בישראל את הכול מלווה תמיד חיוך הבנה והקשבה אלייך ולצורך של האדם לעצמאות ניידות ושילובו בחברה כמטרת יעד עומר בן דור "אני ממליצה על הידרופיקס. בשבילי הידרופיקס זה כמו משפחה. השירות הוא 100%. נעים להגיע לשם, תמיד מקבלים אותך בכל שעה. הטיפול מיוחד. הכל פשוט טוב."

מינה מיסוק- כפר סבא.


עוד בטלפון עונים מאוד יפה, כשבאים להידרופיקס מתקבלים תמיד ביחס חם ולבבי, מציעים שתייה. ניתן לראות מגוון רחב של מכוניות. הרמה של העובדים מאוד גבוהה וכאשר הרכב גמור הוא יוצא א א, אין שום תקלות. אני כמעט ולא מגיע להידרופיקס למעט כשאני מגיע להגיד שלום. אם מגיעים זה רק לתחזוק שוטף, ביקורת פעם בשנה כך שהמרחק לא משחק שום תפקיד. בענייני חילוץ של הרכב הם נותנים מענה 24 שעות ביממה עוזרים וגם בשבת. מה שמייחד את הידרופיקס זה שתופרים את המכונית בדיוק לצרכים ולבן-אדם שזקוק לו כשרואים את המכונית שלי מבינים בדיוק למה הכוונה. הוא מאוד נוח ועונה על הצרכים שלי באופן מושלם.

עומר יעקובסון- רמת- גן.


"לכבוד עופר המורה לנהיגה, ברצוני להודות לך על כי היית המורה לנהיגה שלי!! לולא סבלנותך, הבנתך ואישיותך המדהימה בטח הייתי ממשיכה לשבת ליד הנהג. למרות הקשיים שלי, לא ויתרת על האמון ביכולות שלי. לכן מה שנותן לומר זה, יישר כוח ואל תשתנה כי מעטים האנשים כמוך!!! יש מלאכים בין בני אדם! בהערכה חני עמרני". "לחברת הידרופיקס, ברצוני להודות לכם, ולכל צוות העובדים על תשומת הלב האישית על ההתחשבות בכל פרט, על המעקב והטיפול המסור ועל השירות המקצועי והיעיל.

תודה רבה לכם והרבה בריאות, משפחת צ'יצ'לינצ'קי".


"לכבוד דני, אלי, ענבר ורונית היקרים וכל שאר עובדי הידרופיקס, תודה על הטיפול המסור והמקצועי. בעולם תחרותי ונוטה להתעלם ולזלזל בבעלי מוגבלויות, עזרתכם, סבלנותכם, התחשבותכם וטוב ליבכם הינו כשמש המאירה והמסלקת את החושך מן העולם. אין מילים בפי כדי לתאר את רגשי התודה וההערכה על הסבלנות וההתחשבות ועל המקצועיות והנכונות לעזור אשר שיפרו וייעלו את ההתמודדות היומיומית עם הנכות. מי ייתן ותמיד העולם ייטיב ויחייך עמכם כשם שאתם מטיבים ומאירים את חייהם של אלו הזקוקים לכך.

בהרבה אהבה והערכה, ממני, יצחק טואף".


"שלום לנטאלי וכל צוות הידרופיקס, תודה מכל הלב על הארוח הנפלא, דאגתם למלא את פינו בכל טוב, דאגתם לחמם את גופנו בימים קרים ועל כך תבורכו, מלבד זאת נתתם לנו הזדמנות להכיר את המנחים המקסימים אייל ואיילת ללמוד מהם על עצמנו ועל כל אחד ואחד מהקבוצה לראות צורות שונות של התמודדות על אף כל הקשיים אפשר ליצור חיים נפלאים למרות המגבלות. אנו רואים היום בכם בית שלמדנו להכיר מקרוב את החום, האנושיות, האכפתיות ורוחב הלב. היה נעים לדעת שישנה קבוצת העצמה שממתינה לנו כל יום שני וזה יחסר לנו מאוד אך לכל סוף יש התחלה חדשה, תובנות חדשות, אתגרים חדשים והשמים הם הגבול. תודה רבה, מחבקים אתכם, רינה ואפרים שלום" "לדני ונטאלי המיוחדים והיקרים! תודה שהענקתם לנו בית חם ואוהב, על היחס המיוחד שראוי לשמו, אתם לא סתם עובדים עם אנשים מוגבלים, אתם נולדתם לעזור לזולת וזו גדולתכם. אצלכם הכול מהלב, ברצוני להודות לכם על שנתנה לי ההזדמנות להכיר משפחה חמה, אצילה לתפארת. אין בפי מילים להודות לכם על שהינכם כפי שאתם, יישר כוח והרבה בריאות ופרנסה טובה.

מהאוהבת מכל הלב יהודית פולגר"


לכבוד חברת הידרופיקס, ברצוני להודות לכם מכל הלב על תרומת הרכב לתרגול נכים המשמש את המחלקה לפיזיותרפיה בבית החולים לוינשטיין, ובעיקר את המטופלים שלנו, בהערכות לקראת חזרתם הביתה מתקופת השיקום. בית חולים לוינשטיין הינו בית החולים השיקומי הגדול והמפורסם במדינה בזכות ההצלחות בשיקום המקרים הקשים. ביה"ח הפך למושג ומותג של איכות השיקום ומגיעים אליו פצועי צה"ל, נפגעים מטרור ומתאונות ומשתקמים ממחלות קשות, המקרים הקשים ביותר מכל הארץ. האכפתיות, הרגישות וההתגייסות הנלהבת שלכם מעוררים התרגשות והערכה רבה. יישר כוח לכל העוסקים במלאכה!

בברכה, פרופ' יעקב הרט – מנהל בית החולים."


"לחברת הידרופיקס היקרה! תודה רבה על האירוח הנהדר והמהנה. על הסנדביצ'ים הטעימים, העוגות, על שתי ההרצאות שהעברתם לנו. להתראות באירוח הבא.

מאחלים כץ איילה והחברים."

חדשות ועדכונים

שימו לב! שימו לב!

עמותת "נגישות ישראל" מחפשת מתנדבים לקמפיין בינלאומי שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנו למיגור תופעת עברייני חניות נכים למידע נוסף>>>

מונית נגישה - בכדי לעודד חברות הסעה ומוניות להפוך את המוניות לנגישות, המדינה מקלה משמעותית את עלות רכישת הרישיונות להפעלת מונית לאלו אשר ינגישו מוניות לאנשים עם מוגבלויות מידע נוסף>>>

מערכת הגו'סטיר תופסת תאוצה.

יותר ויותר נכים בוחרים לנהוג במערכת הג'ויסטיר.

לקוחות הידרופיקס עוברים לדור החדש של מערכות הנהיגה.

למידע נוסף>>>

חדש בהידרופיקס - רמפות ידניות בגדלים שונים לרכבים להסעת נכים ולמטרות נוספות

למידע נוסף>>>

שימו לב! עפ"י תיקון בהסכם הניידות שנכנס לתוקף באוגוסט 2013, מורשה נהיגה של מוגבל בניידות יכול להתגורר במרחק של עד 1.5 ק"מ  מביתו של המוגבל בניידות (במקום 500 מ' כפי שהיה עד כה)"