מערכות עזר לנהיגה בטוחה

מצלמה לנסיעה אחורית:

המצלמה משמשת כ"עין" נוספת ומאפשרת ראיית אובייקטים שלא ניתן להבחין בהם דרך מראות הרכב. היא מותקנת בחלקו האחורי של הרכב ומופעלת ברגע שמעבירים את הרכב להילוך אחורי. המצלמה מאפשרת ראייה טובה גם בלילה. חשוב להשתמש בכל האמצעים העומדים לרשות הנהג בעת נסיעה אחורית ואין להסתמך אך ורק על המצלמה בקבלת החלטות.

חיישנים לנסיעה אחורית:

החיישנים משמשים אמצעי התראה מפני אובייקטים שונים בעת נסיעה אחורית (רוורס) כגון: רכב חונה, אדם, או כל דבר אחר.  ההתראה מתבצעת בשני אופנים. התראה ע"י צפצוף מקוטע  המתריע מפני התקרבות לאובייקט, ככל שהאובייקט קרוב יותר הצפצוף גובר עד לצפצוף רצוף וחזק מאוד, והתראה על גבי צג המראה את המרחק מהאובייקט.  החיישנים מותקנים על הפגוש האחורי של הרכב.

חיישני קרבה קדמיים:

חיישנים אלו מסייעים בחניית הרכב ומונעים פגיעה.

מערכת למניעת תאונות מבית MOBILEYE ":

MOBILEYE  הינה מערכת למניעת תאונות דרכים. המערכת מתריעה על מצבי סכנה בכביש בזמן אמת בצורה ויזואלית וקולית.

הידרופיקס הינה מתקינה מורשת של כל המערכות הנ"ל.

חדשות ועדכונים

שימו לב! שימו לב!

עמותת "נגישות ישראל" מחפשת מתנדבים לקמפיין בינלאומי שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנו למיגור תופעת עברייני חניות נכים למידע נוסף>>>

מונית נגישה - בכדי לעודד חברות הסעה ומוניות להפוך את המוניות לנגישות, המדינה מקלה משמעותית את עלות רכישת הרישיונות להפעלת מונית לאלו אשר ינגישו מוניות לאנשים עם מוגבלויות מידע נוסף>>>

מערכת הגו'סטיר תופסת תאוצה.

יותר ויותר נכים בוחרים לנהוג במערכת הג'ויסטיר.

לקוחות הידרופיקס עוברים לדור החדש של מערכות הנהיגה.

למידע נוסף>>>

חדש בהידרופיקס - רמפות ידניות בגדלים שונים לרכבים להסעת נכים ולמטרות נוספות

למידע נוסף>>>

שימו לב! עפ"י תיקון בהסכם הניידות שנכנס לתוקף באוגוסט 2013, מורשה נהיגה של מוגבל בניידות יכול להתגורר במרחק של עד 1.5 ק"מ  מביתו של המוגבל בניידות (במקום 500 מ' כפי שהיה עד כה)"