תפוח הגה אלקטרוני


תפוח הגה עם הפעלות חשמליות לנהיגה ביד אחת בלבד למי שרק יד אחת פעילה אצלו.
התפוח הינו פרי פיתוחה של חברת הידרופיקס ונבנה בצורה ידידותית למשתמש, מתוך מחשבה ותכנון לנוחות מרבית ותפעול קל. הוא בנוי בצורת אגס ובקצהו מותקן ג'ויסטיק המפעיל את כל הפונקציות כגון איתותים, צופר, עמעם אורות, מגבים ומתזים, בצורה קלה ופשוטה ביותר. ניתן להפעיל את הפונקציות גם תוך כדי סיבוב גלגל ההגה בלי שום קושי.
את התפוח ניתן להתקין ברוב סוגי כלי הרכב הכוללים מערכות חשמל חדשות כדוגמת "LHN". האיתותים מפסיקים אוטומטית אחרי פניית הרכב. המערכת אינה מבטלת את המערכות המקוריות של הרכב והן עובדות כרגיל. ניתן לשלוף את תפוח ההגה האלקטרוני מגלגל ההגה כדי שנהג רגיל יוכל לנהוג ברכב. ניתן להתקין את התפוח האלקטרוני גם עבור נהיגה ביד ימין וגם ליד שמאל.

חדשות ועדכונים

שימו לב! שימו לב!

עמותת "נגישות ישראל" מחפשת מתנדבים לקמפיין בינלאומי שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנו למיגור תופעת עברייני חניות נכים למידע נוסף>>>

מונית נגישה - בכדי לעודד חברות הסעה ומוניות להפוך את המוניות לנגישות, המדינה מקלה משמעותית את עלות רכישת הרישיונות להפעלת מונית לאלו אשר ינגישו מוניות לאנשים עם מוגבלויות מידע נוסף>>>

מערכת הגו'סטיר תופסת תאוצה.

יותר ויותר נכים בוחרים לנהוג במערכת הג'ויסטיר.

לקוחות הידרופיקס עוברים לדור החדש של מערכות הנהיגה.

למידע נוסף>>>

חדש בהידרופיקס - רמפות ידניות בגדלים שונים לרכבים להסעת נכים ולמטרות נוספות

למידע נוסף>>>

שימו לב! עפ"י תיקון בהסכם הניידות שנכנס לתוקף באוגוסט 2013, מורשה נהיגה של מוגבל בניידות יכול להתגורר במרחק של עד 1.5 ק"מ  מביתו של המוגבל בניידות (במקום 500 מ' כפי שהיה עד כה)"