לוחות פיקוד חשמליים


לוחות הפיקוד מיועדים לרוב עבור מי שידיו עסוקות בהפעלת מנגנון הגז וההגה, ועקב כל עולה הצורך לרכז במקום קרוב ביותר את כל אמצעי העזר והמכלולים הקשורים בנהיגה.
באמצעות  לוחות פיקוד מפעיל הנהג בעל מוגבלות את כל אמצעי העזר והמכלולים הקשורים בנהיגה כגון נועל חשמלי, כרית ראש חשמלית, מעלית, בלם חנייה חשמלי ועוד. כמו כן, לוחות פיקוד יכולים לשלוט על הפעלת מערכות הרכב המקוריות כמו התנעה, מיזוג, חלונות חשמליים, אורות, נעילה ועוד.
לוחות הפיקוד פועלים במקביל למערכות הרכב המקוריות ואינם פוגעים בתפקודם. ניתן להפעיל את המכלולים השונים דרך לוחות הפיקוד או לחילופין באופן רגיל.
לוחות הפיקוד מופעלים באמצעות קופסת פיקוד המותקנת בהתאם לנוחות הנהג ובהתאמה אישית לצרכיו והם מסומנים ומוארים לנוחיות השימוש.

חדשות ועדכונים

שימו לב! שימו לב!

עמותת "נגישות ישראל" מחפשת מתנדבים לקמפיין בינלאומי שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנו למיגור תופעת עברייני חניות נכים למידע נוסף>>>

מונית נגישה - בכדי לעודד חברות הסעה ומוניות להפוך את המוניות לנגישות, המדינה מקלה משמעותית את עלות רכישת הרישיונות להפעלת מונית לאלו אשר ינגישו מוניות לאנשים עם מוגבלויות מידע נוסף>>>

מערכת הגו'סטיר תופסת תאוצה.

יותר ויותר נכים בוחרים לנהוג במערכת הג'ויסטיר.

לקוחות הידרופיקס עוברים לדור החדש של מערכות הנהיגה.

למידע נוסף>>>

חדש בהידרופיקס - רמפות ידניות בגדלים שונים לרכבים להסעת נכים ולמטרות נוספות

למידע נוסף>>>

שימו לב! עפ"י תיקון בהסכם הניידות שנכנס לתוקף באוגוסט 2013, מורשה נהיגה של מוגבל בניידות יכול להתגורר במרחק של עד 1.5 ק"מ  מביתו של המוגבל בניידות (במקום 500 מ' כפי שהיה עד כה)"